Російська мова стала причиною суперечки між українськими політиками

фото: Slavdelo.dn.ua

В ході дискусії, яка відбулася на телеканалі NewsOne і була присвячена темі російської мови, українські політики розділилися на два табори. Колишній депутат ВР Ірина Фаріон відстоювала українську мову, в той час як політик Євген Червоненко та активіст Дмитро Співак намагалися довести, що українці мають право розмовляти російською мовою.

За словами Фаріон, російська мова є мовою окупантів, тому не може використовуватися в Україні. Для того, щоб викорінити цю мову з українського простору, вона запропонувала ввести низку покарань за її використання. Фаріон додала, що всі ті, хто не знають української мови, повинні бути позбавлені можливості працювати та вчитися в Україні.

Опоненти Фаріон спробували довести, що заборона на використання російської мови є ознакою того, що суспільство не толерантно. Співак підкреслив, що Фаріон не має права визначати, якою мовою повинно розмовляти населення країни.

Крім того, він зазначив, що російська мова – це, перш за все, мова літературна, спадщина Пушкіна та Лермонтова, а не мова агресора. Червоненко підтримав позицію Співака і нагадав Фаріон, що раніше вона дотримувалася абсолютно інших поглядів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*