Турчинов має намір боротися з алкоголізмом та наркотичною залежністю

фото: Glavportal.com

Секретар РНБО Олександр Турчинов хоче скликати збори з українськими силовими структурами та релігійними організаціями, щоб обміркувати план боротьби з наркотичною та алкогольною залежностями. Таку публікацію він розмістив на своїй сторінці в соцмережі.

Турчинов підкреслив, що від наркотичних речовин і алкоголю гине більше українців, ніж в зоні ООС. Він послався на статистичні дані та зазначив, що майже 1 млн українців страждають від наркозалежності, а від алкоголю ще більше.

Турчинов підкреслив, що тому він прийняв рішення створити збори, у яких візьмуть участь представники силових структур України, співробітники Міністерства охорони здоров’я та релігійні організації. В публікації сказано, що основною метою зібрання є придумати план, який дозволить ефективно боротися з наркоманією та алкоголізмом.

Секретар РНБО зазначив, що однією з причин міграції населення є збільшення відсотка населення, які вживають алкоголь і наркотики. Він додав, що володіє інформацією про перешкоджання здійснення діяльності реабілітаційних центрів силовими структурами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*