Українські політики запропонували взяти Омеляна на поруки

фото: ukraina.ru

Сьогодні проходило засідання Солом’янського районного суду столиці України щодо запобіжного заходу голові Мінінфраструктури Володимиру Омеляну, якому пред’явлено звинувачення в незаконному збагаченні та декларуванні неправдивої інформації.

Примітно, що напередодні Кабмін відповів на заяву про підозру, яке вручили Омеляну, і підкреслив, що ніяких правопорушень за час займаній посаді не було зафіксовано. В КМУ підкреслили, що покладаються на об’єктивність слідства і розраховують, що міністр повернеться до виконання своїх обов’язків. Сам обвинувачений вважає, що справу було порушено з політичних мотивів.

В рамках судового процесу суддя озвучила заяви, в яких деякі нардепи та міністри проявили ініціативу прийняти голову Мінінфраструктури на поруки. Документи подали міністр Ігор Жданов і нардепи Федір Бондюженко, Андрій Лозовий, Олег Ляшко і Дмитро Лінько.

Сторона звинувачення заперечує можливість взяття на поруки та вимагає 10 років позбавлення волі, а також внесення застави у розмірі 5 мільйонів гривень.

За підсумком судового засідання Володимира Омеляна відпустили на поруки, з повідомленням про зміну місця проживання і необхідністю віддати всі документи, які дозволяють виїхати з України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*