НАБУ: хто наступний?

фото: golos.com.ua

Ні для кого не секрет, що українські діячі непогано заробляють, сидячи на своїх посадах у Верховній Раді. Багато хто не вказують у податкових деклараціях свої справжні доходи, а також нерухомість і машини, адже тоді можуть виникнути великі проблеми. Як пояснити населенню, що поки вони слізно вважають свої маленькі зарплати, влазять у борги і ледве можуть оплатити комунальні платежі, влада лише збільшують свій не малий стан, при цьому, не соромлячись купувати по кілька квартир, будинків і машин.

Саме тому Національне антикорупційне бюро України, виходячи з публікацій, а також журналістських розслідувань, почало активно перевіряти високопоставлених чиновників. Під прицілом опинився всім відомий депутат ВР України Антон Геращенко, який підозрюється в (можливому) незаконному збагаченні, а саме придбання елітної і дуже дорогої квартири в Печерському районі Києва. В результаті цього, на депутата порушили кримінальну справу за ч. 34, ст. 368-2 (незаконне збагачення).

На сьогоднішній день співробітниками НАБУ проводиться досудове розслідування. Днями НАБУ оголосило підозра в незаконному збагаченні міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, а також першому заступнику голови СБУ Павлу Демчине.

Виходячи з того, що відбувається, Бюро дійсно (!) активно взялося перевіряти українських чиновників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Інга Проценко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*