Український Мінфін чекає постанову суду щодо спору з Росією

фото: Pxhere.com

Український Мінфін чекає постанову Лондонського суду в суперечці з Росією за обопільною скаргою в кінці наступного року поінформували “Інтерфакс-Україна” у прес-службі відомства.

Колишній голова Мінфіну Олександр Данилюк припустив, що якщо Лондонський суд винесе вердикт на користь України, то це позитивно позначиться на вихід країни на зовнішні ринки та зменшить ризики іноземного капіталовкладення. Видання Bloomberg повідомляє, що суддя Апеляційного суду Англії прийняв рішення відправити справу на новий розгляд, оскільки суд першої інстанції помилково не взяв до уваги аргументи українських юристів.

У 2015 році Україна оголосила дефолт за європейськими облігаціями, які Російська Федерація викупила двома роками раніше. Російська сторона зробила заяву, що Україна повинна погасити борг у розмірі 3,075 млрд доларів до 1 січня 2016 року. 16 лютого 2016 року РФ спробували отримати гроші через Високий суд Лондона, а 29 березня наступного року суд не врахував аргументи української сторони.

На даний момент Апеляційний суд Лондона зобов’язав Російську Федерацію повернути українкою стороні до 9 листопада 2018 року раніше сплачені судові витрати, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” у прес-службі Міністерства фінансів України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*