Манафорту вдалося досягти попередніх домовленостей із прокурорами

фото: Businessinsider.com

Закордонне інформвидання ABC News, посилаючись на власні джерела, інформує, що Полу Манафорту вдалося досягти попередніх домовленостей із прокуратурою. Однак все ще не відомо, погодився Манафорт на співпрацю із прокуратурою або просто зізнався у скоєнні злочину, що дозволило йому уникнути судового засідання, на яке потрібно витратити багато коштів.

Манафорт зі своїми юристами у четвер почали переговорний процес зі стороною звинувачення, який тривав близько чотирьох годин. Сторона звинувачення веде розслідування стосовно можливої змови чинного голови держави Трампа із Російською Федерацією.

Кореспонденти інформвидання змогли помітити, що команда юристів Манафорта ще у четвер навідалась до будівлі, в якій базується спеціальна прокуратура Мюллера.

Водночас, закордонне видання CNN інформує, що якщо оголосять про угоду між прокурорами та Манафортом, то тим самим закінчиться одна з наймасштабніших судових справ Вашингтонського суду цього року. Зазначається, що представники Манафорта у суді неодноразово надавали суду різноманітні документи, метою яких було звільнення підзахисного від всіх звинувачень. Крім цього, юристи подавали понад двох апеляцій, та все це було марно. Посилаючись на власні джерела, інформвидання CNN інформує, що Манафорт витратив більше мільйона доларів на юридичні послуги.

Нагадаємо, що у Вашингтонському суді Манафорту висунули звинувачення у порушенні кодексу лобіювання, а також у змові, метою якої було відмивання грошей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*