Співробітників НАБУ підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення

фото: Reformsguide.org.ua

Прес-служба СБУ повідомила, що троє співробітників НАБУ стали фігурантами кримінальної справи. У повідомленні не вказано, хто саме знаходиться під підозрою. Відомо лише, що методи роботи обвинувачених співробітників НАБУ виходять за рамки встановленого законодавства.

В СБУ додали, що у підозрюваних були виявлені документи, які свідчать про використання незаконних методів роботи. Олена Гітлянська (прес-секретар СБУ) назвала дії обвинувачених «низькими» і такими, що не відповідають нормам законодавства України. Зокрема, з’явилася інформація, що в одного з підозрюваних було знайдено план, згідно з яким співробітники НАБУ мали намір компрометувати одного з працівників Нацбанку.

Нагадаємо, що раніше НАБУ звинуватило Павла Демчину (першого заступника голови СБУ) в незаконному збагаченні й передало відповідний проект підозри в САП. На даний момент відповідь від прокурора САП не надійшла. У НАБУ не можуть встановити джерело, від якого Демчина отримав інформацію про підозру, оскільки офіційне звинувачення йому не було пред’явлено.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*