ЄС хоче створити Світову інвестиційну організацію

фото: Finanzkun.de

свободи та демократії Ернандо де Сото зробив заяву, що міжнародній спільноті необхідно створити організацію, яка була б аналогом Світової організації торгівлі, але б ставала на захист рівних правил для інвесторів.

Він зазначив, що зараз грошові вклади світових інвесторів на жаль все більше набувають політичного забарвлення, що змушує держави закриватися від тих інвесторів, які, на їхню думку, можуть нести в собі загрозу. Рішенням даної проблеми може стати створення Світової інвестиційної організації. Вона б встановила єдині правила для всіх інвесторів, забезпечувала захист від них, а також відповідала б на запити тих держав, які виразили занепокоєність.

Разом із цим у процесі проведення Ялтинської європейської стратегії на обговорення висунули механізм відбору тих інвесторів, яких наділяють правом інвестування в активи держзначення. Про це розповів віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс. Така ініціатива була оголошена в ході дискусій стосовно загроз, які несуть в собі деякі інвестори із КНР.

Віце-президент наголошує, що Євросоюз підтримує вільне інвестування, та водночас виникає необхідність розробити механізми, які б забезпечили захист вкладень в окремі сектори, які мають стратегічне значення. Він впевнений, що якщо від цих сфер залежить безпека, то держава має право знати всіх інвесторів та забезпечити постійний контроль цієї сфери. Що ж стосується інших сфер, то вони повинні бути відкриті для інвестицій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*