У мера Києва з’явився суперник

фото: mypage.lv

Депутат Київської міської державної адміністрації (КМДА) Сергій Гусовський планує висунути свою кандидатуру на посаду мера Києва.

Також Гусовський розповів, що зараз, після розпуску «Самопомочи» у Київраді, він шукає союзників серед колег або ж не виключає створення цілком нової політичної сили. Втім, Гусовський більше «ЗА» ідею політичного союзу з вже існуючими партіями, які, легше розвивати, ніж тільки що створені.

Депутат підтримує об’єднання з “Громадянською позицією», «Силою людей» або «Демальянсом», однак, повністю виключив зі свого списку партії: «УКРОП», “Рух нових сил”, “Батьківщину”. На думку політика, вони працюють тільки на ім’я свого лідера і забувають для чого, насправді об’єднувалися.

Депутат розкритикував роботу нинішнього мера столиці Віталія Кличка. Гусовський вважає, що у Віталія Володимировича безсистемна політика, як, наприклад, у випадку з “Київенерго”. Також існує величезна проблема в кадровій політиці – часта зміна заступників і помічників. Загалом, повний безлад у всіх сферах діяльності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*