У Львівській області пройшла церемонія закриття українсько-американських навчань

фото: Dialog.ua

Прес-служба Репід Трайдент – 2018 у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук інформує, що у Львівській області пройшла церемонія закриття українсько-американських навчань до яких залучили Репід Трайдент. Самі навчання почалися з третього вересня й проходили на полігонах регіону до сьогоднішнього дня.

До проведення церемонії були залучені українські та американські представники. Серед них й заступник голови українського Міноборони Анатолій Петренко, керівник Нацакадемії сухопутних військ Павло Ткачук, полковник ЗС Сполучених Штатів Тім Клівленд, а також заступник командувача американських сухопутних військ Джон Гронські.

Навчання проводяться щорічно, проте відмінною рисою цього року стала легенда, згідно з якою, багатонаціональна дивізія зупинила великомасштабну збройну агресію умовного ворога. В ході церемонії закриття навчань, було нагороджено кращих військовослужбовців усіх країн, які взяли участь у навчаннях. Їм урочисто вручили відзнаки голови українського Міноборони, також багато подарунків та грамот. Водночас тридцять сім офіцерів із двадцяти країн отримали сертифікати про закінчення курсів оцінювачів першого рівня, які повністю відповідають стандартам військового блоку НАТО. Після того, як офіційна церемонія підійшла до кінця військовослужбовці різних підрозділів змогли обмінятися подарунками.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*