Світові газові гіганти готові боротися за ринок Німеччини

фото: Newsland.com

Газовий ринок Німеччини потрапив в зону інтересів відразу декількох держав, а за сумісництвом головних експортерів газу: Росії, Катару, США та Норвегії. У зв’язку з тим, що колишній постачальник газу (Нідерланди) зіткнувся з проблемою виснаження джерел «блакитного палива» та скоротив експорт газу до Німеччини, інші держави можуть реалізувати свої інтереси в даному напрямку.

Російська Федерація ініціювала будівництво «Північного потоку-2», який, на думку росіян, дозволить збільшити постачання природного газу до Німеччини. Конкуренцію Росії готовий скласти Катар, який вже сьогодні веде переговори з представниками німецьких енергетичних компаній щодо будівництва терміналу в Гамбурзі для постачання LNG (скрапленого природного газу). США також зацікавлені в європейському ринку, тому виступили з критикою будівництва «Північного потоку-2», оскільки це, на їхню думку, поставить Німеччину в залежність від російського газу.

У боротьбу за газовий ринок Німеччини готова вступити Норвегія. Як мінімум, вона планує зберегти свої нинішні позиції (25% на німецькому ринку), а в кращому випадку – збільшити видобуток природного газу і таким чином скласти конкуренцію світовим газовим гігантам.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*