МОЗ повідомив, що потрібно робити школярам без щеплень

фото: old.gagauzmedia.md

У Міністерстві охорони здоров’я заявили про те, що діти, які не пройшли вакцинацію отримають доступ до навчання в школах через особливу процедуру. При цьому, якщо у дітей відсутня вакцинація в силу медичних причин, то вони можуть продовжувати навчання в штатному режимі.

У міністерстві пояснили, що в державі дійсно є певна кількість дітей, які не пройшли вакцинацію, оскільки мають відповідні медичні протипоказання. Однак у такому випадку діти повинні будуть відвідати педіатра, який зобов’язаний видати довідку про стан здоров’я після того, як проведе огляд. Така довідка передбачає дозвіл дітям без вакцинації відвідувати навчальний заклад.

Діти, які не мають щеплень з інших причин, зобов’язані прийти в медичний заклад, де їм видадуть направлення на відсутні щеплення. Всі діти зобов’язані проходити щорічний медичний огляд, за підсумками якого лікар повинен видати довідку про стан здоров’я дитини.

У МОЗ особливу увагу звертають на те, що першокласників, у яких немає обов’язкових щеплень? можуть не допустити до відвідування занять. Діти повинні зробити щеплення згідно з календарем від гепатиту В, кору, туберкульозу, дифтерії, а також поліомієліту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*