Чиновник обікрав українських пенсіонерів на 605 тисяч гривен

фото: Poshtivka.livejournal.com

На офіційному сайті Генпрокуратури України з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що в Київській області один з працівників Пенсійного фонду використовуючи різного роду махінації, вкрав з держбюджету суму в 605 тисяч гривень. Чоловік мав намір вкрасти ще близько 800 тисяч гривень, але поліція встигла його затримати до здійснення чергового злочину. Як запобіжний захід суд обрав заставу, яку вже внесено чиновником.

У повідомленні Генпрокуратури йдеться про те, що підозрюваний крав гроші з автоматизованої системи ПФУ, в роботу якої він незаконно втручався. Зокрема, чиновник здійснював низку операцій по перерахуванню грошей, використовуючи електронно-обчислювальну техніку. Посада, яку займав обвинувачений, відкривала перед ним широкий спектр повноважень. Скориставшись цим, він незаконно створював додаткові пенсійні рахунки, куди переводив гроші, а потім знімав їх.

Чиновнику пред’явлено звинувачення в шахрайстві, замаху на злочин, а також легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом. Як запобіжний захід було обрано заставу (528 600 гривень), яку чиновник вніс під час проведення розслідування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*