В столиці скоїли напад на суддю, що розслідує вбивства на майдані

фото: News.pn

В прес-центрі Ради суддів інформують, що на одного з суддів столиці Сергія Дячука скоїли напад. Інцидент стався біля будинку, де мешкає суддя. На місце нападу приїхали правоохоронці, які занесли випадок до єдиного реєстру досудових розслідувань. Проте самого нападника правоохоронці так й не змогли знайти. Сергій Дячук наразі знаходиться у медичному закладі.

Сам Дячук вважає, що мотивом нападу стала його професійна діяльність. Такі висновки він зробив з того, що раніше до нього находили загрози розправи, в яких містились висловлювання про те, що є кілька незадоволених людей тими рішеннями, які приймає суддя, та вони бажають розправи.

Нагадаємо, що Сергій Дячук веде судову справу про вбивство людей на майдані, яке сталося 20.02.2014 року. В рамках цієї справи вже налічують сто п’ятдесят сім постраждалих, а також понад п’ятсот свідків. Наразі стороною відповідача є п’ятеро колишніх співробітників «Беркут». Їм висунули звинувачення в масовому вбивстві та у скоєнні теракту.

На цій підставі Рада суддів звертається до правоохоронних структур із закликом розслідувати напад на суддю та зробити усе, аби виявити та заарештувати нападника, щоб той зміг понести відповідальність за свої дії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*