У Волинській області знайдене джерело отруєння повітря

фото: Kallanish.com

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки Волинської області встановила, що недалеко від Луцька функціонує підприємство, яке забруднює навколишнє середовище. Попри загрозу, влада не має наміру закривати підприємство, оскільки там зосереджена велика кількість робочих місць, і воно виступає платником податків.

Завод «Технологія базальту» займається перероблюванням фенолформальдегідної смоли, яка надалі слугує основою виготовлення утеплюючих матеріалів. Продукція підприємства має попит, як в Україні, так і в європейських країнах.

Проблем полягає в тому, що як тільки завод почав працювати (2017 рік), екологи зафіксували викиди, що отруюють навколишнє середовище. Їх концентрація перевищила норму в 30-90% в залежності від відстані до самого підприємства. У тому ж році робота заводу була припинена, оскільки санепідемстанція виявила низку загроз, однак через суд керівництво добилося відновлення роботи підприємства.

Завод не планують закривати, однак на найближчому засіданні комісії та керівництва підприємства буде розглянуто питання про виключення фенолу з виробництва.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*