Манафорт використовуючи західну пресу, намагався очорнити Тимошенко

фото: Elise.com.ua

Закордонне інформвидання «Голос Америки» інформує, що висунуті звинувачення Полу Манафорту у Вашингтонському суді містять в собі дані, які свідчать про те, що він активно намагався скомпрометувати колишнього українського прем’єра Юлію Тимошенко, використовуючи при цьому західну пресу.

За інформацією видання відомо, що у замовних статтях йшлося про причетність Тимошенко до вбивства українського високопосадовця, а також до антисемітизму. Подібні дії були вигідні українському уряду у 2012 та 2013 роках, вони повинні були дискредитувати Тимошенко, щоб та залишилася без підтримки Адміністрації американського Президента Обами.

Кореспондент закордонного інформвидання The New York Times Кеннет Фоґель у своєму профілі в соціальних мережах опублікував уривок з тексту звинувачень спецпрокурора Роберта Мюллера. У тексті сказано, що ще у 2013 році Манафорт віддав розпорядження своїм лобістам писати й поширювати статті, в яких би містилась інформація про те, що саме Тимошенко є організатором вбивства українського посадовця. Одночасно з цим, Манафорт вказав, щоб лобісти не залишали слідів.

Крім цього, повідомляється, що Манафорт поширював відомості про те, що один з чиновників Адміністрації Обами, підтримуючи Тимошенко, сприяв проявам антисемітизму. Такими діями Манафорт намагався переконати деяких чиновників у команді Президента надати підтримку українському екс-голові Януковичу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*