Порошенко підписав Указ про збільшення зарплати військовослужбовцям

фото: News.dtkt.ua

Український голова Порошенко прийняв Указ, згідно з яким реалізував рішення, схвалене Радою Нацбезпеки та Оборони, щодо збільшення фінансового забезпечення військовослужбовців. Подібні зміни будуть занесені до планування бюджету на наступний рік. Дана інформація розміщена на офіційному сайті Президента.

Зазначається, що до держбюджету будуть внесені зміни, згідно з якими, фінансове забезпечення військовослужбовців, рядових, офіцерів, а також співробітників поліції має збільшитися щонайменше на 30%. Таким чином, мінімальна зарплата рядових Держслужби з надзвичайних ситуацій та співробітників поліції складе не менше дев’яти тисяч гривень, зараз же вона сягає восьми тисяч гривень. Що ж стосується військовослужбовців, які проходять службу за контрактом першого року служби, то їм повинні платити не менше десяти тисяч гривень. При цьому, на даний момент їх заробіток становить сім з половиною тисяч гривень.

Таку ж інформацію український голова розмістив й у своєму профілі у Твіттері. Він написав, що підвищенню грошового забезпечення військовослужбовцям бути. І підкреслив, що сьогодні в Кабміні було прийнято відповідне рішення. Автором такої ініціативи виступив сам Президент, при цьому її підтримала й Рада Нацбезпеки та Оборони. Таким чином, вже з наступного року зарплату військовослужбовцям підвищать на 30%.

У той же час, користувачі соцмереж відразу відреагували на цю заяву та почали масово коментувати такий Указ. Майже всі коментарі несуть в собі негативне забарвлення.

Наприклад, користувач Євген Мацнев пише: «У 2014 році – брехав, у 2015-брехав, у 2016-брехав, у 2018- брехав, і знову бреше! Так хто нині за такі гроші, та при капіталізмі, в окопах подихати піде? Капітали злодіїв з вищої влади та депутатів захищати? »

Сергій Гамуйло нагадав: «Ти вже обіцяв 1000 гривень в день. Забув? »

Микола Кротов обурений таким рішенням: «А як простим людям жити? Твоє воїнство моїм коштом живе ».

Ольга Субачева ж написала: «Новини хороші, але з гірким присмаком, тому що” смерть трохи подорожчає “звучить гірше, ніж” життя безцінне “».

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*