Тимошенко хоче повернутися до Будапештського меморандуму

фото: abomus.com.ua

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що Мінські угоди принесли у свій час позитивні результати, однак після того, як в країні пройдуть вибори, владі все ж необхідно повернутися до Будапештського меморандуму.

У суботу, в столиці, в рамках зустрічі Ялтинської європейської стратегії, яка проходить щороку, лідер «Батьківщини» заявила, що зараз діють Мінські угоди, при цьому не можна їх недооцінювати, оскільки без них збройний конфлікт на Донбасі міг би протікати в більш гострій формі. Вона також підкреслила, що саме завдяки Мінським угодам вдалося знизити інтенсивність агресії.

Тимошенко також звернула увагу, що в минулому році порушення угод було частіше, ніж у 2016 році. У той же час за всі чотири роки українська влада втратила величезну кількість часу в спробах зупинить агресію, що у свою чергу дозволило відбутися частковій інституціоналізації, так званих ЛДНР в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Тимошенко висловила надію, що держава зможе реабілітувати ті стратегії, які були прийняті в рамках Будапештського меморандуму. Вона вважає, що не можна забувати про існування цього документа. Екс-прем’єр підкреслила, що після виборів в країні з’явиться можливість зруйнувати Мінський процес та на новій базі вибудувати нові стратегії, одна з яких буде містити в собі відновлення Будапештського меморандуму.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*