Гриценко назвав свого головного конкурента на Президентських виборах

фото: Politeka.net

Однією з ключових тем, яка обговорювалася учасниками конференції «Ялтинська європейська стратегія 2018», стали майбутні вибори в Україні. Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко заявив, що головна проблема, з якою зіткнуться кандидати на пост Президента – це аполітичність громадян, викликана недовірою та розчаруванням у владі.

Гриценко переконаний, що серед заявлених кандидатів у нього немає серйозних конкурентів. Однак населення країни не вірить в те, що після чергових Президентських виборів в країні щось змінитися на краще. У зв’язку з цим, вони можуть просто проігнорувати голосування. Саме розчарування громадян Гриценко вважає своїм головним конкурентом.

За словами Гриценка, він та його команда вже розробили план стабілізації ситуації в країні, шляхом вирішення політичних, економічних та дипломатичних проблем, а також проблеми безпеки. Відповідний план дій Гриценко надав на розгляд лідерам європейських країн (Макрону й Меркель), а також Президенту США, Росії та нинішньому українському лідеру.

Він також зазначив, що питання про конфлікт на Донбасі залишиться відкритим до тих пір, поки за підсумками Президентських і парламентських виборів в Україні не сформується нова влада.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*