Вакарчук зробив заяву о майбутніх Президентських виборах

фото: Politeka.net

Під час 15-ї Ялтинської європейської стратегії, яка проходить з 13-го по 15-е вересня, відомий український співак і лідер популярної групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук відповів на кілька запитань британського журналіста Стіва Сакура.

Найбільше журналіста цікавило, коли ж Вакарчук розповість про своє політичне майбутнє, і чи буде він брати участь у виборах Президента України.

Український співак відповів, що він за справедливість у нашій державі та, на його думку, нинішня влада не займається проблемами, які відбуваються всередині нашої країни.

Вакарчук вважає, що люди, які зараз керують Україною, не можуть провести реформи, а також створити такі умови життя, при яких громадяни хотіли б повернутися на свою Батьківщину. А замість цього, українці покидають країну у пошуках кращого життя з гарним заробітком.

Щодо того, буде співак йти в Президенти чи ні, він відповів, що це дуже важкий крок для нього. Адже багато хто вважає, що якщо ти рок-зірка, то в політиці тобі немає місця. Але і дивитися на те, що відбувається в країні та нічого при цьому не робити він не може.

Святослав Вакарчук підкреслив, що спілкуючись з журналістом, він не може прийняти рішення про своє політичне майбутнє.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*