Опозиційні сили України закликали до єдності

фото: Newsnetwork.tv

На офіційному сайті партії «За життя» з’явилося повідомлення, в якому Вадим Рабинович (лідер партії) звернувся до «Опозиційного блоку» України. Політик закликав об’єднатися всі політичні сили країни, які незгодні з політикою нинішнього уряду. На пропозицію Рабиновича позитивно відреагував лідер фракції «Опоблоку» Сергій Льовочкін.

На думку Рабиновича, ті партії, громадські рухи та організації, які свого часу отримали підтримку південної, центральної та східної територій України мають консолідуватися. Тільки спільними зусиллями, на думку Рабиновича, можна вивести країну із затяжної війни на Донбасі, а також запобігти економічному колапсу.

Політик запропонував опозиційним силам закрити очі на колишні конфлікти та образи, оскільки це дозволить зміцнити позиції в боротьбі зі свавіллям влади. Дії нинішнього керівництва країни він назвав «політикою знищення України» і додав, що вони будуть залишатися безкарними до тих пір, поки опозиція роз’єднана.

Незабаром на заклик Рабиновича відгукнувся лідер фракції «Опоблоку» Сергій Льовочкін, який повністю підтримав ідею об’єднання. Він підкреслив, що консолідація на основі єдиних демократичних цінностей дозволить відновити в Україні мир та справедливість.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалі»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*