Генсек НАТО: ми готові до діалогу з Кремлем, але відступати – не маємо наміру

фото: Sova.news

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг розповів, що Північноатлантичний Альянс не зацікавлений у загостренні ситуації з Росією, проте офіційна Москва йде на конфлікт з сусідніми країнами і цілком може застосувати військову силу проти них. Тому в НАТО готові до діалогу з Кремлем, але при загостренні ситуації не мають наміру відступати з-за російської агресії.

Столтенберг впевнений, що з РФ потрібно вести рішучий і твердий діалог, але і не намагатися загострити ситуацію, а шукати компроміс і шляхи вирішення. Зараз Кремль вкладає кошти і активно розвиває військові напрямки, а також веде розвідку по всіх фронтах. З цієї причини країни-учасниці НАТО також збільшили фінансування на оборону, чого не було з моменту закінчення «холодної війни».

Крім збільшення фінансування в оборону, Росія не знижує обертів інформаційної атаки у сфері ЗМІ. Активно використовуючи пресу і різні соціальні проекти, вона таким чином намагається вплинути на політичний курс інших країнах.

Також Столтенберг сказав, що позитивно ставиться до ініціативи Грузії та України вступити в Альянс. «Грузія стане членом НАТО», – сказав він.

Що буде робити в даній ситуації Російська Федерація?

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*