Юрист в інтерв’ю розповів, як пов’язані Порошенко та Янукович

фото: glavpost.ua

Відомий юрист та новий керівник каналу NewsOne Андрій Портнов у своєму інтерв’ю програмі «Великий Вечір» на питання про те, чий же все-таки Кримський півострів, відповів, що, звичайно ж, український. Крім цього, юристу задавали низку питань щодо його роботи в адміністрації екс-голови Януковича, а також про санкції, які були висунуті проти нього Євросоюзом.

Портнов розповів, що колишнього українського лідера Януковича він не бачив з лютого 2014 року. А що ж стосується його команди, то зараз Порошенко, який очолював міністерство економіки, стоїть на чолі держави. Нинішній голова МЗС Клімкін при Януковичі був українським дипломатичним представником в Німеччині. В його завдання входило позиціювати екс-голову Януковича як лідера, який орієнтується на Європу.

Водночас, він дав коментарі щодо звинувачень, які висуває проти нього українська влада. Він зазначив, що ні в української влади, ні у Євросоюзу немає до нього жодних претензій з юридичної точки зору. Юрист неодноразово подавав запитом й ДФС, й в Національне антикорупційне бюро, але відповідь залишалась незмінною: проти Портнова немає жодного кримінального провадження.

В ході інтерв’ю Андрій Портнов поділився відомостями, що він зміг у Європейському суді виграти провадження, оскільки довів, що санкції, які ввів стосовно нього Євросоюз, базувалися на фальшивих відомостях Генпрокуратури України. За підсумками засідання, суд постановив визнати протиправними дії головного офісу Європейського союзу та зобов’язав його виплатити Портнову компенсацію за введені санкції. Таким чином, від ЄС Портнов отримав компенсацію, сума якої досягла п’ятнадцяти з половиною тисяч євро.

Юрист також дав відповіді на низку запитань щодо самого каналу NewsOne. Він відповів, що український політик Медведчук ніяким чином не причетний до роботи каналу, а договір Портнов укладав з Муравйовим.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*