Директор психоневрологічного інтернату напав на журналіста із кулаками

фото: salt.zone

Журналіст українського телеканалу «112 Україна» Світлана Федик у своєму профілі на Фейсбук повідомляє, що їй та оператору директор психоневрологічного інтернату наніс тілесні та матеріальні ушкодження під час знімання репортажу для програми «Ліга корупції». Репортаж був присвячений тому, що у психоневрологічному інтернаті хворі діти постійно піддаються побиттю. Про це свідчили неодноразові скарги від працівників та підопічних інтернату, а також десятки заяв до місцевого відділу поліції.

Сам інцидент трапився на Дніпровщині у місті Верхньодніпровськ. Коли кореспондент з оператором приїхали до інтернату, їх дуже агресивно зустрів директор закладу Геннадій Феденко. Директор всіляко намагався завадити знімальній групі зробити репортаж. Він намагався розіграти штучну виставу, знімаючи це на камеру, в ході якої наніс кореспонденту декілька ударів в плече. Після цього, кореспонденти побачили в коридорі неврівноваженого чоловіка, який намагався відібрати знімальну техніку, після того, як йому це не вдалося, він почав бити камеру з оператором об стіну. Згодом від камери почали відлітати деталі. Пізніше виявилося, що неадекватний чоловік працює психіатром.

Коли кореспондент почала знімати побиття оператора та техніки на власний телефон, до неї підійшов директор інтернату, та за допомогою силу спробував забрати телефон. Враховуючи фізичну перевагу, йому це вдалося. Після того, як журналіст попросила повернути їй телефон, керівник закладу відмовив їй та вдарив її по обличчю.

Журналіст та оператор після інциденту одразу покинули територію закладу, аби не отримати більш серйозних травм, та викликали правоохоронців. Вони написали заяву по факту нанесення тілесних ушкоджень, а також матеріальних збитків.

У Національній спілці журналістів різко засудили такі дії та звернулися до правоохоронців із закликом розслідувати цей випадок, аби усі винуватці відповіли за свої дії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*