У КМДА створили об’єднання, у складі якого 17 депутатів із «Самопомочі»

фото: Kyiv.web2ua.com

Прес-центр Київської міської державної адміністрації інформує про створення нової депутатської групи, яка отримала назву «Київська команда». При цьому, до складу нової команди увійшли сімнадцять депутатів, які до цього перебували у фракції «Об’єднання Самопоміч». Лідером групи був обраний Сергій Гусовський.

Новий голова групи заявив, що депутати міської ради, які не входять у фракції висловили ініціативу об’єднатися в групу. При цьому, приймаючи таке рішення, вони керувалися демократичними принципами. Метою даного об’єднання стала спільна робота в міськраді.
Необхідно відзначити, що раніше в Київській раді існувала фракція депутатів «Об’єднання Самопоміч», однак ще одинадцятого вересня члени організації ухвалили рішення про саморозпуск. Причиною такого рішення стало виключення чотирьох депутатів, які входили у фракцію, при цьому, серед них був й лідер нового об’єднання Гусовський.

Члени об’єднання висунули звинувачення Гусовському та ще трьом членам фракції у земельному дерибані. Ще однією причиною виключення депутатів став й той факт, що організація активно готувалася до президентських перегонів, при яких посилилася внутрішньо фракційна боротьба за владу. В результаті в об’єднанні стався розкол: частина депутатів підтримала Гусовського, а решта – висловили підтримку своїй партії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*