Після виборів Президента я піду з посади, – Генпрокурор

фото: Politeka.net

Днями ефір телеканалу “Прямий” відвідав Юрій Луценко. У передачі Генеральний прокурор України поділився своїми планами на майбутнє. Як виявилося, він мріє повернутися в політику. Однак станеться це подія не раніше, ніж у 2019 році в Україні пройдуть Президентські вибори.

Генпрокурор вважає, що його вміння говорити “ні” (а іноді і слова дужче), політичний досвід, а також відсутність страху перед вісьмома білими урядовими телефонами потрібніше зараз у прокуратурі, поки не пройдуть Президентські вибори. Так само, він підкреслив, що який би не був результат виборів, він точно повернеться туди, звідки прийшов – в політику. Все, що він міг дати прокуратурі – він вже вичерпав.

Відповідаючи на питання про свої плани, Луценко озвучив, що тепер він знає набагато більше того, що саме необхідно змінити в Законах. І по поверненню в парламент обов’язково буде продовжувати працювати над метою всього його життя – законністю і справедливістю.

Найбільше Юрій Луценко боїться, що такі структури як ГФС, ГПУ, СБУ і МВС стануть маріонетками у передвиборчій кампанії, але запевнив, що йому вдасться не допустити цього.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*