Аналітики визначили країну з найвищим рівнем життя

yandex.ua

ООН опублікувала щорічний рейтинг країн, який складений на основі підрахованого коефіцієнта якості життя. Перше місце зайняла держава Скандинавського півострова – Норвегія, показники якої найбільшою мірою наближені до ідеалу. Максимальна оцінка якості життя, яку можна було отримати, склала 1 бал. Життя в Норвегії експерти оцінили в 0,953 бала. Всього експерти проаналізували рівень життя в 189 країнах.

При аналізі якості життя експерти керувалися трьома факторами: тривалість життя, фінансові можливості населення, а також якість освіти. У п’ятірку лідерів рейтингу потрапили Норвегія, Швейцарія, Австралія, Ірландія та Німеччина.

Україна зайняла 88-е місце, в той час як її західні сусіди (Польща, Угорщина, Словаччина) розташувалися майже на 40 позицій вище. Російську Федерацію аналітики поставили на 49-е місце. З пострадянських країн найкращі результати продемонструвала Естонія, що дозволило їй зайняти 30-е місце.

Найнижчі показники, відповідно до яких експерти оцінювали якість життя, зафіксовані в державі Західної Африки – Республіці Нігер.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*