У соцмережах активно обговорюють виступи українських політиків на YES

фото: Politeka.net

14 вересня стартувала конференція «Ялтинська європейська стратегія 2018», на яку приїхали головні політичні фігури України. У перший день виступив Президент країни Петро Порошенко, а 15 вересня в дискусії взяли участь Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко та Святослав Вакарчук. Всі вони є потенційними учасниками Президентських виборів в Україні, тому їх виступи привернули увагу політологів та експертів.

Політолог Володимир Фесенко написав, що під час виступу Тимошенко аудиторія була скептично налаштована до її заяв. Лідер партії «Батьківщина» завуальовано критикувала політику Порошенко і наполягала на дипломатичному вирішенні конфлікту на Сході України.

Експерти назвали її виступ поверхневим і самовпевненим, а також позбавленим принципово нових ідей. Гриценко привернув увагу тільки тим, що виступав англійською мовою. Найбільше критики з боку політологів було направлено на адресу Святослава Вакарчука. Його виступ назвали черговим популізмом, оскільки Вакарчук ухилявся від точних відповідей і лише давав нові обіцянки.

На думку політолога Михайла Подоляка, українським політикам потрібно мовчати, оскільки, чим більше заяв вони роблять, тим стрімкіше падає їх рейтинг.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*