Поліцію Запоріжжя підозрюють у незаконному прослуховуванні

фото: Hyser.com.ua

Після невдалої спроби притягнути до кримінальної відповідальності співробітників поліції Запорізької області, місцевий житель звернувся зі скаргою до Київського Печерського суду. Чоловік вимагав, щоб ГПУ зайнялася розслідуванням діяльності запорізьких силовиків на предмет виявлення масових порушень. ГПУ почала розслідування цієї справи.

Журналістам новинного порталу «Вести» вдалося дізнатися, що відповідну заяву чоловік подав в ГПУ ще в минулому місяці. Він пред’явив докази того, що запорізька поліція незаконно прослуховує телефонні розмови, а також чинить тиск на суддів.

ГПУ перенаправила цю заяву в прокуратуру Запорізької області, яка так і не почала розслідування. Чоловік повторно звернувся із заявою, але тепер вже в Київський Печерський суд. Відтепер розслідуванням займається ГПУ.

Не раз з’являлася інформація, що в поліції Запорізької області поширена корупція. Про це говорять самі жителі області, які не раз стикалися з проявами незаконної діяльності поліції. Найбільша кількість скандалів пов’язана з періодом, коли поліція перебувала під керівництвом Олега Золотоноші.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*