Жертви «Гаврилівських курчат» визнані у суді

фото: forum.kozovodstvo.center

На Facebook-акаунті ГО «Всеукраїнська організація «Зелений фонд. Подолання гуманітарних та екологічних катастроф» з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що членів даної організації визнали жертвами у справі про «Гаврилівських курчат». Відповідне рішення виніс Печерський суд Києва.

У повідомленні йдеться про те, що члени організації мають намір продовжувати відстоювати дотримання екологічних прав жителів села Гаврилівка, а також жителів інших населених пунктів, які постраждали від діяльності ТОВ «Комплекс Агромарс».

Представники організації впевнені, що рішення суду дозволить запобігти екологічній катастрофі, яка загрожувала мешканцям села Гаврилівка. Причиною стало те, що агрохолдинг «Комплекс Агромарс» масово порушував екологічні норми: відходи виробництва у вигляді крові, жиру, хімікатів та мертвої курятини потрапляли в ґрунт. Це спровокувало забруднення води та зараження землі.

Відносно агрохолдингу «Комплекс Агромарс», який займається виробництвом курячого м’яса під ТМ «Гаврилівські курчата», відкрито кримінальне провадження.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*