Рабинович: Ірина Фаріон працювала на КДБ

фото: Persona.top

Лідер партії «За життя» Вадим Рабинович прокоментував заяву колишнього депутата Ірини Фаріон про те, що необхідно перестати надавати освіту та працевлаштування російськомовному населенню України.

Рабинович підкреслив, що це чергова спроба розділити населення України напередодні виборів. Він зазначив, що населення має право вибирати мову, на якій буде розмовляти. Політик підкреслив, що люди, які постійно зачіпають «мовне питання» є хамелеонами, оскільки вони постійно підлаштовується під чинну владу. Рабинович нагадав про минуле Фаріон, а точніше, що при Радянському Союзі вона була учасником Комуністичної Партії, а при незалежній Україні перейшла на бік націоналістів.

Крім того, Рабинович зробив заяву, що раніше Фаріон працювала на КДБ, оскільки вчила російській мові іноземців, а тоді для цього необхідно було мати зв’язки з Комітетом держбезпеки. Він заявив, що більше поважає екс-лідера «Правого сектора», оскільки він чесний перед людьми, а Фаріон при зміні влади змінює свої погляди та не викликає цим поваги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*