Сало має бути поза політикою

фото: Zakustom.com

Найдорожчий серцю українцями продукт – сало, стає не по кишені звичайним українцям. Як стверджують експерти, до кінця року нашу країну очікує подорожчання цього продукту в кілька разів, так що запасайтеся на майбутнє салом, тим більше його можна солити та закатувати в банки, де зберігати його можна кілька років.

Причина подорожчання «національного продукту» в імпорті, адже зараз в Україні йде повне знищення тваринництва, і простіше купити м’ясну продукцію, ніж виростити тварину. Причина подорожчання – нещодавнє підписання торгової угоди України з ЄС, після чого і змушене самознищуватися приватне українське тваринництво.

Нині «європейське сало», витісняє українську продукцію, яка в кілька разів краще за якістю. Україна стала більше імпортером національного продукту, ніж експортером, і ми купуємо сало за євро, звідси й таке подорожчання.

Для прикладу, влітку поточного року Україна імпортувала з Нідерландів понад 10 500 тонн свинини, і якщо порівняти з минулим роком, то ця цифра більш ніж у 8 разів зросла у порівнянні з торішньою. Є ймовірність, що експорт буде і далі рости.

Може пора подумати про своє тваринництві, ніж рятувати Європу і харчуватися неякісними товарами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*