«The New York Times» політичний вплив Вакарчука

фото: Znaj.ua

Одне з впливових закордонних інформвидань «The New York Times» опублікувало масштабну статтю, центральною фігурою якої став лідер та соліст української рок-групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Видання підкреслює, що зараз артист заручився підтримкою мільйонів громадян. При цьому він входить в топ-лідерів, за яких громадяни готові віддати свої голоси на майбутніх виборах Президента. Але одночасно з цим, його наміри у політичній сфері все ще не відомі громадськості. У статті роблять акцент на тому, що, якщо музикант все ж піде в політику, то він стане не тільки «свіжим обличчям» для державної політики, але й могутньою фігурою в конфлікті з Росією. Зараз же цей конфлікт відіграє велику роль в української політики. Крім цього, він впровадився й в політику Сполучених Штатів.

Водночас, Вакарчук не має наміру відповідати на питання про те, чи буде він брати участь у Президентських виборах, оскільки він вважає їх провокаційними. Єдине, що він відкрито заявляє, так це те, що він слідує ідеї змінити країну на краще. При цьому, він чітко розуміє, що в сучасних умовах не можливо вичленувати творчість з політики. Так, наприклад, низка його пісень стали свого роду Гімнами двох Майданів 2004 та 2014 років.

Сам артист всіляко популяризує ідеї зміцнення вітчизняних збройних сил та правоохоронних органів. На його думку, такі дії мають стати відповіддю на такі виклики, як корупція та агресія з боку РФ. Він вірить в силу політики магнетизму й підкреслює, що саме завдяки їй й відбулося об’єднання Німеччини. Виходячи з цього, Вакарчук наголошує, що розв’язання проблем потрібно шукати всередині держави.

У інформвиданні також зазначили, що Вакарчук вже брав участь у політичній діяльності після «Помаранчевої Революції» 2004 року. Його обрали депутатом ВРУ, проте пізніше він склав свої повноваження у парламенті. Такими діями він висловив незгоду з протистоянням, яке склалося між головою держави Ющенком та прем’єром Тимошенко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*