МОЗ переводить всі лікувальні установи в електронну базу

фото: hyser.com.ua

У МОЗ заявили, що до кінця поточного року всі лікувальні установи перейдуть в електронну базу. Повідомляється, що подібна база необхідна, щоб уникнути створення довідок за гроші.

Зараз поширений бізнес на продажу довідок, і це ніхто не приховує. Всі документи складаються згідно зі стандартами МОЗ, тому люди можуть отримати довідку для носіння зброї або роботи в школі за гроші.

У МОЗ вважають, що перехід на електронну базу посприяє у розв’язанні цієї проблеми, оскільки неможливо буде підробити довідку. На даний момент в базу вносять інформацію про обов’язкові медичні огляди. Щоб перевірити дійсність довідки необхідно буде ввести її код в електронну базу, яка видасть інформацію. Зараз така можливість діє тільки на мобільних телефонах.

Користувачі вже змогли помітити низку недоліків в базі.

Користувач Галина зазначила, що необхідно створити інструкцію для застосунку, оскільки не зрозуміло куди і які дані вводити.
Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Житомира Іван Дідик повідомив, що не заперечує необхідність подібної бази, але медики не вміють нею користуватися і не знають механізм її роботи.

У МОЗ повідомили, що планується розширити базу і впровадити можливість вносити в неї рецепти, напрями та календар лікарняних.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*