У середу в НАБУ відбудеться допит Омеляна

фото: slovoidilo.ua

Юрист Олександр Лисак повідомив, що голову Мінінфраструктури Володимира Омеляна, якому висунули звинувачення в особистому збагаченні нелегальним шляхом, викликали для допиту в НАБУ. Сам допит повинен пройти вже в цю середу у другій половині дня.

Лисак повідомляє, що Омеляну не вперше йти на допит в антикорупційне бюро. Раніше його вже викликали для давання свідчень у НАБУ по аналогічній справі. Правда точну дату юрист не пам’ятає, це було або в кінці минулого, або на початку поточного року. Проте в ті часи Омелян проходив у справі лише як свідок, йому необхідно було надати детективам бюро розширені показання. Проте, якщо тоді, міністр фігурував у справі про корупцію як свідок, то тепер він є підозрюваним.

Необхідно відзначити, що голову Мінінфраструктури Омеляна підозрюють в особистому збагаченні нелегальним шляхом. Минулої п’ятниці в столичному суді відбулося засідання щодо вибору запобіжного заходу обвинуваченому. За підсумками засідання, суд постановив віддати міністра на поруки. Крім того, згідно з рішенням суду, міністр повинен здати свої паспорти, щоб той не зміг перетнути держкордон.

Водночас, прокурор САП Мусіяки заявила, що за попередніми даними сума незаконного збагачення міністра сягає чотирьох мільйонів гривень.

Крім цього, Лисак повідомив, що ухвалою суду Омелян здав всі свої паспорти в НАБУ, однак пізніше написав заяву про те, що у нього заплановане відрядження за кордоном. Вивчивши всі матеріали, в НАБУ видали міністру дипломатичний паспорт для відрядження, проте наголошується, що по поверненню він зобов’язаний повернути його назад.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*