Генпрокурор: ГПУ розслідує понад мільйон кримінальних справ

фото: Inform-ua.info

В рамках ялтинської європейської стратегії, голова ГПУ Юрій Луценко повідомив, що на даний момент співробітники Генпрокуратури ведуть розслідування понад одного мільйона двохсот тисяч кримінальних справ. При цьому він спростував інформацію про те, що в прокуратурі працюють близько дев’яноста тисяч прокурорів. Він запевняє, що насправді в прокуратурі числиться десять тисяч прокурорів, при цьому, вісім з десяти тисяч числяться в областях та районах. Він підкреслив, що про величезну кількість прокурорів й мови бути не може та зазначив, що зараз співробітники прокуратури ведуть розслідування понад одного мільйона двохсот тисяч справ.

Генпрокурор звернув увагу на те, що в країні дуже багато злочинів, але не всі вони мають корупційний характер. Він зазначив, що зараз всі говорять про корупцію, однак не можна забувати про наявність таких злочинів як убивства, крадіжки, а також торгівля людьми та озброєнням. Всі ці злочини також повинні розслідувати прокурори.

Зазначимо, що на початку місяця редакція програми «Схеми» повідомила, що в ГПУ отримали доступ до особистих даних з мобільного телефону головного редактора Наталії Седлецької, однак сам Генпрокурор спростовує подібні відомості. Він заявив, що в прокуратурі не прослуховували телефон ні головного редактора, ні кого-небудь з кореспондентів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*