Масштаби наслідків тайфуну на Філіппінах продовжують зростати

фото: Dw.com

На філіппінському новинному порталі Rappler з’явилася інформація, що в результаті тайфуну Мангхут сотні людей постраждали, десятки зникли безвісти, знайдені тіла 59 загиблих. На даний момент в Південному Китаї оголошено найвищий рівень тривоги й евакуйовані жителі 7 міст.

Найбільшу кількість потерпілих зафіксовано в результаті зсуву, який був викликаний тайфуном на півночі Філіппін. За даними рятувальної служби, загинули 24 людини. Інші 35 загиблих знайдені в провінціях Кагаян, Бенгет і Лоакан.

Після подій на Філіппінах національний метеорологічний центр попередив владу Південного Китаю про загрозу, що насувається. З провінції Гуандун евакуювали вже близько 500 тисяч чоловік. Крім того, були скасовані сотні рейсів і припинена робота залізниці.

Влада Філіппін повідомила, що на півночі країни через потужний тайфун стався обвал в одній з шахт. В результаті інциденту, шахтарі, які в той момент знаходилися під землею, виявилися заблоковані. На даний момент відомо про 30 загиблих і близько 10 зниклих безвісти шахтарів. Рятувальні роботи тривають.

За останніми даними тайфун досяг Китаю. У Гонконзі в результаті шторму постраждали 111 людей. Влада запевняє, що вітер починає стихати й найближчим часом очікується нормалізація ситуації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*