В Україні розгорається скандал з-за святкування корпорації Roshen

фото: mikhail_symoniuk (Instagram)

Вчора, 15 вересня, в одному з елітних клубів Equides, який знаходиться під Києвом, менеджери корпорації Roshen, що належить Петру Порошенку, влаштували святкування 22-річчя компанії з небувалим розмахом.

На корпоратив були запрошені світові зірки, такі як співачка Лаура Перголицци (LP) і група The Blossoms із США, італійський співак Маріо Біонди і українська рок-група “The Maneken”. Це перелік лише найбільш відомих із запрошених зірок.

Ніяких відомостей про даний захід і про те, що західні зірки прилітають в Україну, в мережі не було. Це була закрита вечірка тільки «для своїх», що і викликало обурення в українських шанувальників. Зокрема, фанати LP розкритикували цей захід, пообіцявши, що більше продукцію Roshen купувати не будуть.

Пізніше було підраховано, що тільки на запрошення перерахованих вище зірок було витрачено не менше 90 тисяч доларів, що вже багато що говорить про масштаб фестивалю, який був названий Roshen Music Fest.

Крім зірок, менеджерів Президентської корпорації очікували ошатні офіціанти, конкурси, канапе з шампанським. Незабаром після святкування, сотні фотографій потрапили в Instagram, включаючи і ті, що були зроблені на тлі фірмових банерів.

Самі учасники заходу скромно його описували його трьома словами «фуршет, а потім танці».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*