У одесита виявили склад зброї

фото: odesa.giddom.com

Новинний інтернет-портал УНН повідомив, що в Одеській області був затриманий місцевий житель, в будинку у якого виявили зброю та боєприпаси. Співробітники ДПСУ спільно з Нацполіцією та СБУ провели затримання й вилучили знайдений арсенал зброї.

Інформація про те, що один з жителів Біляївського району зберігає у будинку боєприпаси та зброю надійшла співробітникам ДПСУ. Для проведення обшуку були залучені співробітники Нацполіції та СБУ, а також кінолог зі службовою собакою. У будинку підозрюваного виявили не тільки зброю та боєприпаси, а й спеціальне обладнання, за допомогою якого він виготовляв кулі.

У звіті про проведений обшук зазначено, що в будинку одесита знайшли патрони у великій кількості, пістолети двох видів, автомати, снайперську гвинтівку, міномети, а також запчастини для зброї. За допомогою спеціального обладнання чоловік виготовляв кулі й начиняв їх зарядом.

На даний момент триває слідство, в рамках якого правоохоронці намагаються встановити подробиці протиправної діяльності жителя Одеської області.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*