Верховна Рада: нові труднощі для курців

фото: Tr.wikipedia.org

Інформвидання «Народна правда» повідомляє, що до ВРУ подали одразу декілька законопроектів, які стосуються тютюнових виробів. Видання підкреслює, що такі проекти принесуть багато труднощів курцям. Ініціатори законопроекту виступають за те, щоб заборонити до реалізації сигарети, в яких міститься ароматизатор.

Таке рішення автори прийняли за підсумками досліджень, які підтвердили той факт, що сигарети, в яких містяться ароматизатори, сприяють зростанню курців в державі, в першу чергу, це стосується молоді. Проте зупиняти виробництво сигарет з ароматизаторами ніхто не збирається. Їх й надалі будуть виготовляти, але лише для експорту. Водночас, законопроект передбачає заборону на ввезення тютюнових виробів з ароматизаторами до держави. Зазначається, що порушники закону повинні будуть сплатити досить високі штрафи.

Також згідно з проектом, забороняється використовувати у виробництві сигарет шкідливі речовини, наприклад, аміак та амоній. Деякі виробники дійсно використовують такі речовини, аби зменшити затрати на виробництво. Відзначимо, що у багатьох європейських країнах вже давно заборонено експлуатувати шкідливі речовини. Крім цього, законопроект забороняє продавати тютюнову та алкогольну продукцію у точках, які розташовані ближче, ніж на двісті метрів від освітніх закладів. Продаж сигарет та алкоголю забороняється й в тому випадку, якщо площа торгівельної точки складає менше, ніж сорок квадратних метрів. Таким чином, реалізовувати алкоголь та сигарети зможуть лише супермаркети. Крім цього, автори законопроекту пропонують в рази збільшити штраф за реалізацію алкоголю та тютюнових виробів особам, які не досягли вісімнадцяти років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*