У США на продаж виставлено місто

фото: replyua.net

Невелике місто Тумсборо, розташоване в штаті Джорджія, виставлено на продаж. Купівля містечка обійдеться в 1,7 млн доларів. У такий спосіб в Сполучених Штатах розв’язують проблему депресивних міст, в яких стрімко знижується кількість жителів. При цьому на продаж виставляють цілий комплекс, тому покупець має можливість відновити місто.

Сьогодні в місті проживають 400 осіб, але їх кількість постійно знижується. У виданні Craigslist докладно описали, чого варто очікувати потенційному покупцеві. У містечку знаходиться готель у вікторіанському стилі, ресторан, оперний театр, млин, перукарня і багато іншого. У місті зберігся дух колишньої епохи через те, що є стара будівля банку, залізничного депо, побудоване в 1869 році, а також велика кількість антикваріату.

Таким чином, нові власники зможуть зробити з Тумсборо туристичне місто, жителі та відвідувачі якого матимуть можливість перенестися в епоху його розквіту. Передбачається, що нинішній вигляд міста буде збережено. Це дасть можливість зробити з місцевих визначних пам’яток музей просто неба. Крім того, Тумсборо розташований недалеко від столиці штату Джорджія, що відкриває великі можливості перед новим власником.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*