Danske Bank підозрюють у відмиванні мільярдів доларів

фото: Anticorr.media

В американському виданні The Wall Street Journal з’явилася стаття, в якій йдеться про те, що влада США ініціювала розслідування щодо Danske Bank. Фігурантом справи стала філія даного банку, розташована в Естонії. За попередніми даними, через неї здійснили сотні незаконних транзакцій.

У статті зазначено, що розслідуванням паралельно займаються відразу три державні органи Сполучених Штатів: міністерство фінансів, міністерство юстиції і SEC. Підозри в незаконній діяльності Danske Bank виникли 2 роки тому, коли в SEC надійшла відповідна скарга. В рамках ініційованого розслідування перевіряють фінансові операції, здійснені естонською філією Danske Bank в період з 2007 по 2015 рік.

У липні поточного року в данських ЗМІ з’явилася інформація, що через Danske Bank були відмиті 8,3 млрд доларів. Владі США вдалося встановити, що за 7 років через естонську філію банку іноземці здійснили транзакції на 150 млрд доларів.

Більшість транзакцій, що проходили через естонську філію Danske Bank, надходили з Російської Федерації та інших пострадянських країн. Гроші потрапляли на рахунки банку після чого негайно переводилися в інші країни. Це дозволяло уникнути відображення даних про транзакції в статистиці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*