Експерт: чого очікувати від виступу Порошенка в ВР

фото: hyser.com.ua

В ході спілкування з журналістами новинного порталу ГолосUA політолог Руслан Бортник зробив прогноз щодо того, які теми будуть обговорюватися у Верховній Раді України 20 вересня. У цей день планується виступ Президента країни, а також голосування з приводу важливих конституційних змін.

За словами Бортника, ключовою темою виступу Петра Порошенка стане корупція. Він не виключає можливості, що лідер країни не тільки розкритикує саме явище, але й оцінить рівень корупції серед політиків, які його оточують. Політолог нагадав, що даний виступ стане останнім для Порошенка на посаді Президента України. На думку Бортника, лідер держави скористається можливістю і присвятить частину виступу ключовим елементам своєї виборчої кампанії.

Нагадаємо, що про виступ Порошенка в ВР повідомила його представник Ірина Луценко. Вона зазначила, що в ході засідання буде розглянуто ряд важливих питань. Перш за все, учасники засідання заслухають послання голови держави, після чого перейдуть до голосування. Ключовою темою стане внесення змін до Конституції з приводу зовнішньополітичного курсу (інтеграція в ЄС та НАТО). Окремо планують розглянути питання щодо оновлення складу ЦВК.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*