Експерт: в чому ефективність роботи НАБУ

фото: nahnews.org

За останній час НАБУ стало все більше цікавитися діяльністю українських політиків. На думку політолога Миколи Спірідонова, попри активізацію НАБУ, ймовірність того, що кого-небудь з українських топ-чиновників посадять до в’язниці, вкрай мала. Політолог зазначив, що в діяльності НАБУ простежується вибірковість, що провокує фрагментарне розуміння ситуації.

За словами Спірідонова, НАБУ створює видимість ефективної діяльності шляхом того, що ініціює розслідування відносно топових українських політиків. Однак якщо подивитися на їхні прізвища, то більшість є членами «Народного Фронту», в той час як чиновники з «Блоку Петра Порошенка» залишаються поза увагою НАБУ.

Подібна вибірковість, на думку Спірідонова, є причиною того, що діяльність НАБУ не має значної ваги. Єдине, що може загрожувати чиновнику, яким зацікавилося НАБУ, це втрата посади. Реальне покарання, у вигляді тюремного ув’язнення, не застосовується. Після того, як чиновника знімають з міністерського крісла, кримінальну справу, порушену проти нього, «закривають». Найчастіше це відбувається через те, що у НАБУ бракує доказів провини чиновника.

Спірідонов зазначив, що в сучасних умовах діяльність НАБУ більше нагадує піар, оскільки реальних результатів роботи не видно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*