Росія звинуватила Україну в трагедії рейсу МН-17

фото: news.tajweek.tj

Представник Міністерства оборони РФ генерал Микола Паршин розповів журналістам «ТАСС», що в МО встановили походження ракети, якою був збитий малайзійський літак MH-17 в серпні 2014-го року над Донбасом.

За словами Паршина, серійний номер двигуна ракети був задокументований Спільною слідчою групою (ССГ), яка займається розслідуванням трагедії. За цим номером вдалося встановити її походження й історію переміщень.

Далі представник російського МО заявив, що в 1986-му році вона була створила на одному із заводів в Підмосков’ї. Пізніше відправлена в тодішню УРСР на базу нині діючої зенітно-ракетної бригади №223, яка перебувала в Тернопільській області, а нині — у Львівській.

Він також зазначив, що після розпаду СРСР ракета не переміщалася на територію РФ, а вищезгадана бригада брала участь в АТО в 2014-му році.

В цей же день МО РФ надала запис бесіди ЗСУ полковника Руслана Гринчака, що відповідав у той час за ситуацію в повітряному просторі зони АТО. У 2016-му році він, як заявляють в Росії, під час розмови заявив, що в разі певних обставин, Україна знову зіб’є літак цивільної авіації.

У Міністерстві оборони України цю інформацію ще ніяк не прокоментували.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*