Нардеп від «Опозиційного блоку» закликав МВС покарати винних у нападі на журналістку

фото: Elise.com.ua

Нардеп «Опозиційного блоку» Юрій Павленко звернувся до Міністерства внутрішніх справ з вимогою встановити й покарати всіх винних учасників акції протесту, які напали на кореспондентку телевізійного каналу NewsOne.

Відзначається, що в понеділок біля будівлі Генпрокуратури проходила акція протесту. Учасники демонстрації скоїли напад на кореспондентку телевізійного каналу, після чого керівник НСЖУ Сергій Томіленко припустив, що напад на кореспондентку був спровокований закликом політичних діячів бойкотувати даний інформаційний ресурс. На підставі нападу співробітниками правоохоронних органів було відкрито кримінальне провадження.

Депутат Павленко від «Опозиційного блоку» у зв’язку з нападом виступив із заявою, в якій звернувся до голови Міністерства внутрішніх справ з вимогою негайно виявити та покарати всіх винних. Він додав, що це його депутатське звернення. Крім цього, подібні дії є злочином, оскільки перешкоджають професійної діяльності кореспондента, а отже, свободі слова. Подібні дії не можуть залишитися безкарними. Нардеп наголошує, що саме заклики певних політичних діячів й підштовхують активістів до нападів на кореспондентів тих інформаційних ресурсів, які чинна влада не контролює.

Зазначимо, що під час демонстрацій, що проходили під будівлею ГПУ, представники націоналістичних напрямків напали на кореспондентку Дарину Билеру. При цьому, співробітники правоохоронних структур, які були присутні під час інциденту, знаходилися осторонь та не робили ніяких дій. Однак пізніше вони дали пораду журналістці триматися якомога далі від будівлі ГПУ. Водночас, у НСЖУ різко засуджують подібні дії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*