Клімкін заявив про наміри розірвати всі договори з РФ

фото: da-info.pro

Український міністр закордонних справ Клімкін заявив про намір переглянути всі договори, які були укладені з Російською Федерацією. Він підкреслив, що кожна угода, яка укладалася з російською стороною містить у собі пункт про зупинення її дії. Клімкін інформує, що в країні вже є чітка стратегія щодо подальших дій у цій сфері, але при цьому він відмовився її озвучувати. Міністр заявив, що якщо зараз цю інформацію оприлюднять, то російська сторона зможе використовувати її в судових процесах, щоб виграти провадження.

Водночас, голова дипломатичного відомства зазначає, що українська влада цілком свідомо не розривала договір про дружбу з Російською Федерацією. Він зазначив, що завдяки цьому договору в української сторони є низка переваг у міжнародних судах, в тому числі й в Стокгольмі.

Крім цього, Клімкін заявив, що надалі українська влада припинить дію договору, який передбачає, що акваторія Азова є внутрішніми водами сусідніх держав. Коли саме договір буде розірваний поки невідомо.

Голова МЗС звернув увагу, що для того, щоб зупинити дію договору про дружні стосунки з Росією необхідно офіційне схвалення ВРУ. Таку необхідність міністр пояснює тим, що близько двадцяти років тому цей документ був затверджений Радою, й тепер він може бути розірваний тільки за її згодою. У той же час, наголошується, що відповідний законопроект найближчим часом буде зареєстрований у парламенті.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*