Ілля Ківа: в Україні можливі масові фальсифікації виборів

фото: Dialog.ua

Лідер СПУ Ілля Ківа заявив, що нинішній Президент України Петро Порошенко спробує продовжити свої повноваження ще на один термін. Ківа не виключає можливості масштабної фальсифікації виборів, підготовка до якої розпочалася вже сьогодні. За словами політика, спроба відсторонення від посади мера Полтави є реалізацією розробленої програми щодо усунення неугодних Президенту чиновників.

Ківа зазначив, що небажання мера Полтави просувати Порошенка на другий термін ледь не коштувало йому посади. На думку лідера СПУ, під загрозою опиняться всі українські чиновники, які відмовляться підтримувати Порошенка.

Політик додав, що, попри провокації з боку Адміністрації Президента, має намір відновити порядок в Полтаві та притягнути до відповідальності тих депутатів, які спробували незаконно усунути з посади мера міста.

Мер Полтави Олександр Мамай прокоментував інцидент, з приводу спроби відсторонення зазначивши, що продовжить виконувати свої обов’язки, оскільки дії депутатів Полтавської міськради є незаконними. Крім того, Мамай наполягає на відкритті кримінального провадження щодо депутатів міськради.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*