До ВРУ подадуть законопроект, що регламентує діяльність іноземних агентів

фото: ichkeria.at

Керівник «Народного Фронту» Бурбак виступив із заявою, що представники фракції пропонують створити законопроект, що передбачає реєстрацію всіх іноагентів, чиї дії спрямовані на реалізацію інтересів Росії. Крім цього, він підкреслив, що новий проект повинен створюватися за аналогією з американським Законом, який в Сполучених Штатах був прийнятий в 1938 році й передбачав реєстрацію всіх іноагентів.

Бурбак акцентує увагу, що новий проект торкнеться тільки тих агентів, які безпосередньо чи опосередковано реалізовують інтереси ворожої країни, якою нині є РФ. Бурбак звертає увагу на те, що депутати фракції вважають, що комітет ВРУ з нацбезпеки та оборони, а також нардепи всіх фракцій, повинні докласти максимум зусиль та подати проект для вивчення у ВРУ.

Відзначимо, що згідно із Законом про реєстрацію іноагентів Сполучених Штатів, до іноземних агентів необхідно зараховувати будь-яких фізичних або юридичних осіб, чия діяльність безпосередньо або опосередковано спрямована на реалізацію інтересів іншої держави у політичній чи фінансовій сфері. Згідно з Законом, вони зобов’язані надавати звіти про свої дії. Закон також поширюється й на засоби масової інформації, які підтримуються або фінансуються представниками інших держав.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*