Українські трудові мігранти можуть відправитися на заробітки в ФРН

фото: Kmu.gov.ua

Голова Всеукраїнської асоціації з міжнародного працевлаштування Василь Воскобійник заявив, що трудові мігранти з України все більш популярні в європейських країнах. У зв’язку з цим він наголосив про те, що ФРН має намір спростити умови влаштування на роботу для громадян тих держав, які не є членами ЄС. Таким чином, в Німеччині мають намір скасувати положення Закону, яке передбачає, що при наявності вакансії у першу чергу її необхідно пропонувати німецьким громадянам.

Разом з тим, планується дати іноземцям можливість шукати собі відповідну вакансію вже по приїзду в країну й відповідно до своєї кваліфікації. Також обіцяють спростити процедуру кваліфікаційного визнання.

У зв’язку з даними змінами Воскобійник припускає, що вже незабаром українські заробітчани відправляться на пошуки роботи в ФРН. Якщо ж для українців відкриється перспектива німецького трудового ринку, то цілком ймовірно, що більша частина трудових мігрантів, які зараз працюють у Польщі, перейдуть на німецький ринок. Відзначається, що в Німеччині українці зможуть отримувати зарплати, які у два, а то й в три рази перевищать польські.

Воскобійник наводить дані соціологічного опитування, згідно з якими, українці воліють працювати саме в Німеччині. Таке бажання висловили понад тридцяти сім респондентів. Враховуючи цей факт, цілком ймовірно, що роботодавці з Польщі у спробах утримати у себе українців всіляко покращуватимуть умови праці. Однак у той же час, це призводить до дефіциту професійних кадрів на українському ринку праці, оскільки більша частина кваліфікованих працівників воліють працювати в Німеччині.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*